Hakkımızda

Bizimle ilgili ne varsa burada bulabilirsin

Hakkımda

Amasya Ziyaret Kasabası’nda 26 Şubat 1970 yılında doğdu. Ziyaret ilköğretim okulu, Amasya Atatürk Lisesi’nde 2 yıl okudu. Lise son sınıfı Konya Karapınar Lisesi’nde okuyarak buradan mezun oldu. Tokat Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölümünden hazırladığı Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe tezi ile birlikte Bölüm birincisi olarak mezun oldu. Halen Tokat Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknolojisi ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümü öğrencisidir.


Vatani vazifesini Ankara Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda tamamladı. 28.12.1991 tarihinde evlendi. 2 kız 1 erkek olmak üzere üç çocuk babası.

04.01.1994 tarihinde Amasya Ziyaret Belediye Başkanlığı’nda memuriyete başladı. Özel bir vakıfta idarecilik yaptı. Visual Basic dilinde Analitik Bütçe, Tahakkuk Esaslı muhasebe, Kesin Hesap, İçme suyu, Emlak vergisi, Genel tahakkuk, yazı ve Fen işleri programlarından oluşan belediye otomasyon programı yazmıştır. Amasya ve Tokat illerindeki birçok belediyelere hizmet etmiştir. Bunun yanında TEDAŞ Sayaç bakım onarım programı ile Amasya, Sinop, Sivas illerine hizmet vermiştir ve halen hizmet vermeye devam etmektedir.


2006 yılından beri Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde Personel Daire Başkanlığı, Tıp Fakültesi Dekanlığı, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı gibi birimlerde görev yapmıştır. Gerek Antalya ve gerekse Samsun’da Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe birçok seminerlerine katıldı. 2008 yılında Maliye Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu eğitim neticesinde açılan sınavı kazanarak Muhasebe Yetkilisi belgesi aldı.


Gençlik yıllarından itibaren sosyal hayat ile iç içe yaşamayı tercih etti, disiplinli ekip çalışmasını ve takım ruhunun önemini kendisine çok genç yaşlarda öğreten futbolla amatör olarak ilgilendi. Aynı zamanda bu yıllar, genç bir idealist olarak memleket meseleleri ve toplumsal sorunlarla ilgilenmeye adım attığı döneme rastlamaktadır.

Becerilerimiz

MY SQL
MS SQL
C# CSharp
Visual Basic
Asp.net
HTML
CSS

Takımla Tanış

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Fatma Hatice CIBILAraştımacı-Yazar

Gop Ünv. İlahiyat Fakültesi Öğrencisi, Arapça ve Tefsir uzmanı. Selfie Sevmez.

Mehmet Furkan CIBILWeb Developer

hakkimda yazisi ile ilgili olmayan her yazı buraya uygun olabilir

Hakkımızda

0 yılında doğdu. Ziyaret ilköğretim okulu, Amasya Atatürk Lisesi’nde 2 yıl okudu. Lise son sınıfı Konya Karapınar Lisesi’nde okuyarak buradan mezun oldu. Tokat Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Bölümünden hazırladığı Analitik Bütçe ve Tahakkuk Esaslı Muhasebe tezi ile birlikte Bölüm birincisi olarak mezun oldu. Hale

Adres

Zeyve Yazılım
Bedestenlioğlu Mah. Beştaş 6.Sk.
P: 5432216443

E-Bülten

İlk Sizin Haberiniz Olsun!